Zmrzlina bez barviv, umělých příchutí a konzervantů

Na kopečkovou zmrzlinu jsme pyšní nejvíce a aktuálně je to náš nejznámější produkt. Proč kopečková? Při její výrobě můžeme použít suroviny, které u "točené" varianty použít nelze. Ve vašem kopečku tak můžete najít kusy oříšků, čokolády, fíků či rozinek. U ovocných variant narazíte na stopy jadérek či hrubě namleté kusy. Většinu ovocných příchutí totiž připravujeme z opravdového ovoce, bez barviv, dochucovadel a konzervantů. Ostatní příchutě vyrábíme z kvalitních italských past a tak můžeme tvrdit, že pistáciová je z ořechů, ne z prášku. Všimli jste si někdy její barvy? U nás prostě vypadá a hlavně chutná jinak...

Všechny naše zmrzliny jsou bez lepku (kromě sušenkové) a většina ovocných je také bez laktózy.

Denně v sezóně nabízíme 16 druhů, které si můžete zakoupit prostřednictvím výdejního okénka cestou kolem nebo vychutnat v klidu uvnitř.

 

Zmrzlinu varábíme čerstvou i mimo letní sezónu - nabízíme sice méně druhů, ale stále si u nás můžete pochutnat na vanilkové, čokoládové, jahodové, citrónové, nutellové a banánové. Můžete si ji dát v kornoutku, misce nebo třeba v lahodném zmrzlinovém  poháru. 

Přehled druhů

bezlaktozy, laktoza, bezlaktozové, bezlaktozový, bez laktozy


 

bezlepku, lepek, bezlepkové, bezlepkový, bez lepku